Gdzie jesteśmy

SWEET & FRESH BISTRO – nasz sklep firmowy

Nasza kwatera główna, gościnne Sweet & Fresh Bistro

W Sweet & Fresh Bistro i Cafe, można nie tylko znaleźć najszerszy wybór naszych fermentów, ale także zjeść pyszny, domowy obiad, albo boskie brownie z buraka 🤎. Można umówić się tam na odbiór osobisty zamówienia, a w weekendy poznać nas!

Zapraszamy na Pruszkowską 17, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17. Jeżeli chcecie wpaść w weekend – umówcie się z nami.


ŹRÓDŁA SMAKU, MYSIADŁO

Źródła Smaku to doskonale zaopatrzony sklep z żywnością ekologiczną i regionalną, a jego właścicielka Iza to pełna pasji i silna kobieta o wielkim sercu. Wśród doskonałych chlebów, past i przetworów znajdziecie także nasze kimchi, kiszonki tradycyjne oraz fermenty miodowe – serdecznie zapraszamy!


Owocowy Paweł

Poznajcie pana Pawła i jego sklepik z warzywami i eko produktami, przy ul. Puławskiej 71 w Warszawie.
Super jakość, super ceny, jest nawet tempeh, no i cały wachlarz naszych kiszonek – można u Pawła zamówić również duże opakowania naszych fermentów, a także załapać się na degustację. Serdecznie zapraszamy!


EPI Wrocław

Nasze wegańskie kimchi i kiszonki tradycyjne w rozmiarze 500 ml, oraz fermenty miodowe w słoikach 270 ml, znajdziecie także w najlepiej chyba zaopatrzonym sklepie jaki znamy, czyli w Epi Wrocław – Komandorska 21, 53-342 Wrocław


Amelia Wrocław

We Wrocławiu znajdziecie nas także w u Pani Joanny w sklepie Amelia Owoce Warzywa, przy ul. Jaracza 67C. Warto tam zajrzeć, jeśli lubicie czuć się zaopiekowani, potrzebujecie porady i szukacie produktów najlepszej jakości w rozsądnej cenie.


Bio Vegan Suwałki

Już od 6 maja, po nasze fermenty zapraszamy do nowego, doskonale zaopatrzonego sklep ze zdrową, organiczną żywnością w Suwałkach, przy ul. Marii Konopnickiej 7A/1.